TEENUSED

STUUDIO PILDISTAMINE

Stuudiosessiooni käigus jäädvustame Sinust või kuni neljaliikmelisest grupist mõnusa pildiseeria. Teeme Sinust klassikalised ilu pildid või midagi totaalselt teistsugust – fantaasial ei pea olema piire. Tulemuseks midagi mis paneb Sul silmad särama ning saad pilte uhkusega näidata perele ja sõpradele. Ära karda mõelda “väljaspool kasti”, helista või kirjuta mulle ja räägi oma ideest.

AMETIPORTREED JA MEESKONNA GALERII

Olgu see siseruumidesse mõeldud fotolõuendil kollektiivi panoraam, seinale digitaalselt prinditav lõbus grupifoto või professionaalne portree kodulehele, kõik on tehtav! Sessiooni käigus jäädvustame Teist või Teie meeskonnast mõnusa pildiseeria vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Pildistamise saab korraldada nii ettevalmistatud stuudios (Niine 11), Teie töökohas kui ka mõnes muus kokkulepitud lokatsioonis, tehnika kohaletoimetamise ja õigete tingimuste loomise pärast ei pea muretsema. Ärge kartke esitada “kastist välja” ideesid, mille täpset tulemust te ei oska visualiseerida, ega ka klassikalisi ettepanekuid. Koostöö siht on tulemus, mis paneb kõigil silmad särama, et pilte tahetaks uhkusega näidata nii partneritele, sugulastele kui sõpradele. Pildistamise ajaline kulu, hind ja koht kokkuleppeline.

Pakkumise küsimiseks, detailide läbi arutamiseks ning aja broneerimiseks leiad kontakti  siit

ALATI HINNA SEES

  • Konsultatsioon
  • Sobiv stuudiotehnika
  • Piltide järeltöötlus
  • Trükikõlbulikud failid
  • Veebigalerii sõpradele jagamiseks

PS! Võimalus tellida suuremõõtmelisi fotosid (fotolõuend, fotokapa jne).

BUDUAARI- VÕI AKTIFOTODE PILDISTAMINE HILTON PARK  HOTELLIS

Selle personaalse sessiooni tulemuseks on fotoseeria intiimsete piltidega. Olenevalt kliendi soovidest, on fotosessiooni võimalik teha nii osaliselt riietatuna (buduaarifotod) kui ka alasti olles (aktifotod) – oluline on seejuures läbi mõelda, kuidas pildistatav ise ennast hästi ja mugavalt tunneks.

NB! Buduaari stiilis fotosessioon on mõeldud ühele isikule.

KOLM PÕHJUST MIKS TEHA BUDUAARI (BOUDOIR) STIILIS PILTE

1. Sa oled kena! Miks mitte seda jäädvustada?

Läbimõeldud rekvisiidid, professionaalne jumestus ja soeng aitavad kaasa, kuid pole hädavajalikud, kui tunned end ilma paremini.

2. Miks mitte oma kaaslast üllatada?

Sessioonil valminud pildid on sümboolne kingitus, mille osaks saavad olla vaid Sulle kõige lähedasemad.

3. Tähista naiseks olemist!

Buduaari fotosessioon võib tõsta Su enesehinnangut ja sensuaalsust, kuna annab võimaluse ennast paremini tundma õppida –  see on juba investeering eluks ajaks.

PAKETT SISALDAB

  • konsultatsioon
  • kuni 4-tunnist pildisessiooni
  • kliendile kuni 40 pilti
  • hotellitoa rent
  • täissuuruses printimiseks sobivad failid

ÜRITUSED

Fotod on parim viis, et meeles püsiksid head emotsioonid ja meeleolukad koosviibimised.
Kutsu mind pildistama sünnipäeva, firmapidu, suguvõsa kokkutulekut või kasvõi tagaaia grillpidu. Vastavalt soovile võime üles seada ka fotoseina.
Tagan kvaliteetsed teenuse ning jäädvustatud saavad parimad hetked.

PS! Tulen sinna, kus Sinule vaja. Tallinnast väljas lisandub traspordikulu 0,2€/km.
Rohkem pilte vaata Siit

TOOTEFOTOD
Sa tahad näidata oma toodet trükis? Sa tahad müüa oma toodet veebis? Sa tahad viia läbi kampaaniad, mille eesmärk on müüa toodet?
Tugeva bränditoote müügiks südametukseks on hea foto!
Teeme Sinu toodetest pildid, mis toovad välja nende parimad küljed.

Aitan Sinu visiooni ellu viia, et presenteerida igat toodet selle kõige unikaalsemas võtmes. Vajadusel leiame modellid, tekitame tuule kui lehed peavad tagataustal lendama ja panema vihma alla sadama, kui toode peab jätma värske mulje.

Võta julgelt minuga ühendust, et saaksime koos leida selle kõige parema lahenduse, mille põhjal saan teha Sulle personaalse pakkumise.

Transport Tallinna piires tasuta.

HIND KOKKULEPPEL
Pildid järeltöötlusega
Täissuuruses trükikõlbulikud failid
Veebigalerii
Konsultatsioon
Fotostuudio kasutamise võimalus