fbpx

“BUDUAARI FOTOSESSIOON ON INVESTEERING ELUKS AJAKS –
SEE ANNAB VÕIMALUSE ENNAST PAREMINI TUNDMA ÕPPIDA”

“KOLM PÕHJUST…”


1. Sa oled kena! Miks mitte seda jäädvustada?

Läbimõeldud rekvisiidid, professionaalne jumestus ja soeng aitavad Sinu ilu ja olemust esile tuua, kuid pole hädavajalikud, kui tunned end ilma paremini. Saa endale kaunis mälestus tänasest päevast.

2. Head kaaslased väärivad üllatusi!
Pilt võib öelda rohkem kui sõnad. Sessioonil valminud fotod on sümboolne kingitus, mille osaks saavad vaid Sulle kõige lähedasemad.

3. Tähista naiseks olemist!
Buduaari fotosessioon võib tõsta Su enesehinnangut, kuna annab võimaluse ennast paremini tundma õppida – see on investeering eluks ajaks.


  • Alguses kahtlesin kas lasta endast buduaari pilte teha või mitte. Kuid peale seda kui olin pildid kättesaanud mõistsin et see oli elu parim otsus!
    Karina
    Karina
 

BUDUAARI- VÕI AKTIFOTODE PILDISTAMINE METROPOL HOTELL & SPA


Selle personaalse sessiooni tulemuseks on fotoseeria intiimsete piltidega. Olenevalt kliendi soovidest, on fotosessiooni võimalik teha nii osaliselt riietatuna (buduaarifotod) kui ka alasti olles (aktifotod) – oluline on seejuures läbi mõelda, kuidas pildistatav ise ennast hästi ja mugavalt tunneks.

NB! Buduaari stiilis fotosessioon on mõeldud ühele isikule.


  • Martiniga on lihtne oma mugavustsoonist kiiresti välja ronida ja proovida midagi uut, sest ta loob selleks ideaalselt pingevaba õhkkonna.
    Laura
    Laura

PAKETT SISALDAB

konsultatsiooni
kuni 4-tunnist pildisessiooni
kuni 40 töödeldud pilti failidena, mida saab kasutada täissuuruses fotode printimiseks
hotellitoa rent